سرويس خواب


((محصولات سرویس خواب مهراد مبل در پایین صفحه قرار دارند ))

خرید سرویس خواب از مهراد مبل :

هر اتاقی با وجود سرویس خواب معنا می‌یابد. سرویس خواب شامل وسایلی است که می‌توان از آن برای خوابیدن، نشستن و جاسازی لوازم استفاده کرد. خرید سرویس خواب یکی از لذت‌بخش‌ترین خریدهایی است که می‌توان تجربه کرد که باید نوع با کیفیت آن را تهیه کرد که بتوان بدون هیچ نگرانی برای چند سال از آن استفاده نمود و هم اینکه ظاهر آن جذاب باشد تا همیشه به چشم زیبا بیاید.

برای خرید سرویس خواب با قیمت باور نکردنی  همین الان تماس بگیر:    09125799355  _  09125855933

سرویس خواب


اتاق خواب یک فضای شخصی است که هر فردی در طول روز چند ساعت از وقت خود را در آنجا می‌گذراند در نتیجه می‌بایست وسایل‌هایی در آن وجود داشته باشد که نیازهای فرد را برطرف کرده و با سلیقه وی همخوانی داشته باشد. سرویس خواب‌ها با یکدیگر از نظر مدل، جنس، اندازه و اجزا متفاوت هستند که می‌توان مطابق فضا، نیاز و سلیقه نوع مناسب آن را انتخاب کرد. اجزای تشکیل دهنده سرویس خواب عبارتند از:
تخت خواب


تخت خواب وسیله‌ای برای خوابیدن است که در سایز بزرگسال، نوجوان و کودک موجود است. تخت خواب‌ها انواع مختلفی دارند که برخی از آن‌ها جک دار بوده و می‌توان با بلند کردن تشک از فضای زیرین برای جاسازی لوازم استفاده کرد. 

نوع دیگری از تخت خواب‌ها دارای کشو و باکس بوده که فضایی کاربردی فراهم می‌کنند. ممکن است نیازی به فضای ذخیره سازی نبوده و به جای آن تخت ساده ترجیح داده شود که زیر آن باز و خالی است.تاج تخت نیز در ارتفاع بلند، کوتاه و متوسط موجود است. 

معمولا تاج‌های بلند برای اتاق خواب‌های بزرگ و تاج‌های کوتاه مناسب اتاق خواب‌هایی با متراژ کم است. بعضی از تاج‌ها ساده بوده و برخی دیگر با پارچه روکش شده‌اند. نوع دیگری از تاج تخت وجود دارند که حالت شلف داشته و می‌توان از آن برای قرار دادن اکسسوری، کتاب و ... استفاده کرد.

میز توالت

میز توالت یا میز آرایشی، وسیله‌ای برای قرار دادن لوازم آرایشی و بهداشت فردی بوده که معمولا همراه با آینه است. میز توالت فضایی را فراهم می‌آورد تا بتوان عطرها، کرم، لوسیون، لوازم آرایشی، اکسسوری‌ها و حتی طلا و جواهر را در آن جا داد و از طریق دیدن خود در آینه ظاهری مرتب و آراسته داشت. برای میز توالت صندلی مخصوص ساخته شده است تا بتوان حین آراستگی ظاهری بر روی آن نشست و به کار خود تسلط داشت.
آینه قدی

آینه موجود در سرویس خواب می‌تواند تمام قد یا نیمه باشد. آینه‌ جزو پر کاربردترین وسایل در اتاق خواب است تا بتوان به ظاهر رسیدگی کرد. از سویی دیگر آینه‌ها با انعکاس نور، فضای اتاق را روشن و بزرگ‌تر نشان می‌دهند.

 آینه مورد استفاده می‌تواند به صورت جداگانه تهیه شود که همچون استند در گوشه‌ای از اتاق مورد استفاده قرار می‌گیرد یا اینکه همراه با میز توالت باشد. در خرید سرویس خواب می‌توان آینه را طوری سفارش داد که به درب کمد بچسبد. در این حالت درب کمدها از آینه بوده و نمایی متفاوت به وجود می‌آورند.
کمد


کمد ضروری‌ترین وسیله در خرید سرویس خواب است که می‌توان لباس، کیف، کفش، کمربند، شال و ... را درون آن جا سازی کرد و هنگام نیاز به راحتی به آن‌ها دسترسی داشت. کمد موجود در سرویس خواب در سایز‌ها و ارتفاع مختلف ساخته می‌شوند تا بتوان آن را در اتاق جاسازی کرد.
پاتختی

پاتختی میزی کوچک است که از آن در کنار تختخواب استفاده می‌شود. پاتختی‌ها وسیله‌ای همچون عسلی بوده که از آن برای قرار دادن آباژور در کنار تخت استفاده می‌شود یا اینکه شب‌ها قبل خواب ساعت، موبایل، حلقه، کتاب، لیوان آب و ... را روی آن قرار داده می‌شود. بعضی از پاتختی‌ها به شکل کمد بوده که از داخل آن نیز می‌توان استفاده کرد.
دراور

دراور با داشتن کشوهای متعدد باعث ایجاد نظم در اتاق خواب می‌شود. وجود دراور به واسطه داشتن مجموعه‌ای از کشوهای افقی بسیار کاربردی بوده که عضو جدایی ناپذیر اتاق خواب به شمار می‌رود و باعث بهینه سازی فضای اتاق می‌شود.
پاف


در خرید سرویس خواب ممکن است پاف پیشنهاد شود. پاف نشیمنی کم ارتفاع بوده که شبیه صندلی یا نیمکت پایه دار است که تکیه گاه ندارد. از پاف می‌توان به عنوان نشیمن در اتاق استفاده کرد که در ابعاد مختلف وجود دارد که ممکن است درگوشه‌ای از اتاق قرار داده شود یا اینکه در انتهای تخت قرار گیرد. پاف در طرح‌های مختلف مانند مربع، مستطیل، دایره و ... موجود است که ممکن است دسته دار یا بدون دسته باشد.
خرید سرویس خواب

خرید سرویس خواب همچون خرید مبل راحتی نیاز به صرف وقت دارد تا بتوان از میان انواع مدل‌ها بهترین آن را انتخاب کرد. برای خرید سرویس خواب مناسب می‌بایست ابتدا متراژ اتاق را در نظر گرفته و بررسی شود وجود چه آیتم‌هایی ضروری است. 

آیتم‌های سرویس خواب کودکان با سرویس خواب بزرگسالان متفاوت است و در بزرگسالان نیز بحث استفاده تک نفره یا دو نفره (زن و شوهری) مطرح می‌شود.سپس با توجه به اجزا و وسایل انتخاب شده باید تناسب میان آن‌ها رعایت شود که ممکن است در سایز بندی اجزای سرویس خواب تاثیر بگذارد.

 برخی از اجزا قابلیت انتخاب سایز و حتی تغییر جزئی در مدل دارند. در کنار همه این عوامل متریال مصرفی در قیمت نهایی تاثیر می‌گذارد. بنابراین بسیار مهم است از جایی سرویس خواب تهیه شود که قیمت‌ها منصفانه بوده و محصولی با کیفیت تولید و طراحی نمایند.مهراد مبل خوشنام‌ترین و منصف‌ترین فروشنده سرویس خواب بوده که انواع سرویس خواب‌ها را با کیفیت بی‌نظیر و قیمت مناسب ارائه می‌دهد.
مهراد مبل
سرویس خواب را با قیمت باورنکردنی و بدون واسطه از مهراد مبل خرید کنید تا همیشه از آن لذت ببرید. در کنار خرید سرویس خواب، توصیه می‌شود برای تکمیل اتاق خواب، خرید تشک رویال را مد نظر داشته باشید تا خوابی راحت و بی‌دغدغه تجربه کنید. ا

                           برای خرید سرویس خواب با قیمت باور نکردنی  همین الان تماس بگیر:    09125799355  _  09125855933
کمی صبر کنید...

سرویس خواب پینار

19,500,000 تومان

سرویس خواب پینار تمام ام دی اف با روکش وکیوم اجرا شده با تاج و پاف پارچه ی یک عدد اینه قدی گردان و میز ارایش و یک عدد صندلی و یک عدد پاتختی دارد


سرویس خواب رویال

سرویس خواب رویال از بدنه ام دی اف و روکش وکیوم سخته شده سرویس خواب تشکیل شده از میز ارایش اینه صندلی میز ارایش ویک عدد پاتختی تشکیل شده